Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret466908
SAYFALAR
YORUMLAR
Bu wealth programlarından birini almaya karar vermiş araştırıyor, inceliyor okuyordum aylar önce. Öyle kafa karıştırıcı reklmlar vardı ki sormayın. Hangisini alayım diye tereddüt içinde bilinçsizce çabalıyor, bir taraftan da Allah'a dua ediyordum. "Allah'ım hangisi en iyisi, hangisi işe yarar, hangisi beni hedefime götürür" Görüyorum ki Allah, hamdolsun dualarımı kabul etmiş size rastlamışım. E-kitabınızı almakla en doğru kararı vermişim. Allah razı olsun, işleriniz rast gelsin inşaAllah...
Doğan Tekinyer
 
Teşekkür ederim web sitem gerçekten güzel olmuş, sonraki adımlarla ilgileneceğim. Kolay gelsin.
Okan Aksoy

daha ilk günden gönderdiğim satış linkleri işe yaradı,kazanmaya başladım,ümit verici,sanırım pişman olmayacağız,herkese bol kazançlar,sistem gerçekten hem eğlenceli hem de para kazandırıyor,emeği geçenlere de şimdiden teşekkürler..
nazife abaylı

ben ilk günden kazanmaya başladım. Burhan beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim hepimiz için hayırlı eylesin..
e.üresin

mrb ben reseller book u 15 gün oldu alalı ilk 50 tl aldım hiç bişe yapmadan sadece ara sıra kontrol ediyorum çok güzel bişe zaten reseller bookun adı üstünde para iade garantili verdiyiniz parayı 2 ay bile sürmden alıyorsunuz bütün arkadaşlara tavsiyem sadece sabırlı olalım zaten otomatik çalışan bir sistem daha çok kazanmak isterseniz adwords kampanyası oluşturmanızı tavsiye ederim reklamınızda çok önemli bütün arkadaşrımın allah yardımcısı olsun hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin y.bulut

Çalışmaların karşılığı alınacak gibi görünüyor.Bugün hayırlısıyla ilk ödememizi aldık.Daha yüksek kazançlar ümidiyle tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.
d.gökalp

İslerimin yogunlugu dolayisi ile hicbir calisma yapmama ragmen bugun hesabima para gecmis.Sistemin otomatik islediginin kanitidir bu benim icin.Demek birde calismaya baslayinca kazancimin ne kadar artacagini hesap edebiliyorum.Sadece sabirli olmanizi tavsiye ediyorum.
i.özkan

 

SSS

SIK SORULAN SORULAR

 

-Paket dışında başka masrafım olacak mı?

Evet, bir siteye üyelik için 20 TL gerekiyor. Üyelik yakın zamana kadar bedavaydı, ama ne yazık ki şu anda ücretli yaptılar. Bu site bizim olmadığı için tamamen bizim dışımızda olan ve kontrol edemediğimiz bir masraf. Bunun dışında bir de domain için 20-25 TL masrafınız olacak. Yani satış ortaklığına başlamak için başlangıç sermayeniz sadece 143 TL. Bununla birlikte domain ve hosting ücretleri yıllıktır ve her yıl yenilenmesi gerekir ki, bu da yıllık 45-50 TL'ye tekabül ediyor.

-Reseller Book'u satın almak istiyorum ama, hala tereddütlerim var.
İnsanoğlu bilmediği şeyin düşmanıdır, bu yüzden inanmakta zorlanır ve herşeye önyargı ile yaklaşır. Oysa bugün internet teknolojisi o kadar ilerlemiştir ki, bu yolla para kazanmak isteyenlere olağanüstü avantajlar sağlamaktadır. Üstelik işin büyük kısmı web siteleri ve çeşitli yazılımlar tarafından otomatik olarak gerçekleştiriliyor. Konuya hâkim olmayan kişiler bunun nasıl olabileceğini aklına sığıştıramadığı için hep kuşku ile yaklaşır ve çoğu zaman da bu nimetlerden mahrum kalır. Özellikle Türkiyede yaşayan insanların hiç bir millette olmayan bir özelliği var: Önyargı; diğer bir ifade ile öküzün altında buzağı aramak.
 
Siz anlattığınız yöntemlerle para kazanıyorsanız niye kitap yazıyorsunuz?
 
Bizi diğer kitap satanlarla karıştırmanız yanlış. Bizim esas işimiz hosting ve web tasarımı, yani site yapıyoruz. Verdiğimiz kitaplar hediye. Aslına bakarsanız sadece satış ortaklığına özel olarak hazırlayıp kurduğumuz site bile 100 TL'den fazla eder. Çünkü kurmakla kalmıyor, tüm SEO ayarlarını yapıyor, ayrıca ürünleri yarleştirip sizin satış ortaklığı linklerini de içerisine ekliyoruz. Hosting ve içerik sağlamak da cabası. Böyle bir hizmet veren başka bir yer varsa orayı tercih edebilirsiniz. Ama yok, 80-90 liraya sadece kitap satılıyor. 
 
Diğer taraftan; günümüzde para kazanmak için bazıları bedenini kullanıyor, bazıları da beynini, yani bilgisini. Ama bilgi kolay elde edilmiyor, çoğu zaman büyük çaba ve para harcamanız gerekiyor. Büyük zorluk ve masraflarla bilgi sahibi olan kişiler de doğal olarak bu bilgilerini satarak paraya dönüştürmek istiyorlar. Bunda kıskanacak bir durum yok. Sizin de para edecek bilginiz varsa kitap  haline getirip satın veya kurs vererek para kazanın.
 
Biz 16 yıllık internet maceramızda kaliteli bilgiyi elde etmek için para harcamaktan hiç kaçınmadık, hâlâ da kaçınmıyoruz, çünkü bilginin sınırı yok. Bazen 20 lira verip satın aldığımız bir kitaptaki bilgi bize binlerce lira para kazandırdı. Bizde bildiklerimizin bir kısmını kitap halinde bizden hosting ve site hizmeti alan müşterilerimize hediye ediyoruz.
 
Eğer satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorsanız web sitesi şart. Bu durumda önünüzde 3 seçenek duruyor:
 
1-İster bizi tercih edin, satış ortaklığı işine başlamak için bizden her şeyi ile para kazanmaya hazır ve satış ortaklığına özel olarak tasarladığımız yanında hosting, eğitim seti, içerik vs hediyeleriyle ürünler yerleştirilmiş bir site alın ve kısa zamanda kazanmaya başlayın.
 
2-İsterseniz başka bir yerden satış ortaklığını anlatan bir kitap alıp hem hosting ve site için ayrıca para harcamakla kalmayıp aylarca siteyi kendiniz yapmakla uğraşın.
 
3-Ya da kitap da almayın, bir yerden hosting ve domain alın, kendi imkanlarınız ile araştırın ve deneme yanılma yoluyla bilgi sahibi olmaya çalışın ve belki bir kaç ay, hatta bir kaç yıl sonra para kazanmaya başlayın.
 
Tercih sizin ama, şunu samimiyetle ifade ediyoruz;
Bu işte hiç bilgi ve tecrübesi olmadan 2. ve 3. seçenekleri tercih edip de site kurabileni ve para kazananı belki vardır ama biz görmedik.

"Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan daha zordur" Einstein

-Ben böyle şeylere inanmam...

Bize email gönderen bir çok kişi bunu söylüyor. İnternetten para kazanıldığına inanmamak gözle görülen bir gerçeği inkar etmek olur. Şu anda ülkemizde ve dünyada milyonlarca insan internet üzerinden iş yaparak para kazanıyor, binlercesi de servet sahibi olmuş durumda. İnternet her gün milyarlarca dolar paranın döndüğü devasa bir sektördür. Siz ister inanın ister inanmayın bu gerçek değişmez. İnanmazsanız sadece kendiniz mahrum kalırsınız. Ama şu da bir gerçektir ki, internet para kazandırmakla birlikte, aynı zamanda dolandırıcıların cirit attığı bir ortam. Aldanmamak için uyanık olmanız ve iyice araştırmanızda fayda var.