Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret466908
SAYFALAR
YORUMLAR
Bu wealth programlarından birini almaya karar vermiş araştırıyor, inceliyor okuyordum aylar önce. Öyle kafa karıştırıcı reklmlar vardı ki sormayın. Hangisini alayım diye tereddüt içinde bilinçsizce çabalıyor, bir taraftan da Allah'a dua ediyordum. "Allah'ım hangisi en iyisi, hangisi işe yarar, hangisi beni hedefime götürür" Görüyorum ki Allah, hamdolsun dualarımı kabul etmiş size rastlamışım. E-kitabınızı almakla en doğru kararı vermişim. Allah razı olsun, işleriniz rast gelsin inşaAllah...
Doğan Tekinyer
 
Teşekkür ederim web sitem gerçekten güzel olmuş, sonraki adımlarla ilgileneceğim. Kolay gelsin.
Okan Aksoy

daha ilk günden gönderdiğim satış linkleri işe yaradı,kazanmaya başladım,ümit verici,sanırım pişman olmayacağız,herkese bol kazançlar,sistem gerçekten hem eğlenceli hem de para kazandırıyor,emeği geçenlere de şimdiden teşekkürler..
nazife abaylı

ben ilk günden kazanmaya başladım. Burhan beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim hepimiz için hayırlı eylesin..
e.üresin

mrb ben reseller book u 15 gün oldu alalı ilk 50 tl aldım hiç bişe yapmadan sadece ara sıra kontrol ediyorum çok güzel bişe zaten reseller bookun adı üstünde para iade garantili verdiyiniz parayı 2 ay bile sürmden alıyorsunuz bütün arkadaşlara tavsiyem sadece sabırlı olalım zaten otomatik çalışan bir sistem daha çok kazanmak isterseniz adwords kampanyası oluşturmanızı tavsiye ederim reklamınızda çok önemli bütün arkadaşrımın allah yardımcısı olsun hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin y.bulut

Çalışmaların karşılığı alınacak gibi görünüyor.Bugün hayırlısıyla ilk ödememizi aldık.Daha yüksek kazançlar ümidiyle tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.
d.gökalp

İslerimin yogunlugu dolayisi ile hicbir calisma yapmama ragmen bugun hesabima para gecmis.Sistemin otomatik islediginin kanitidir bu benim icin.Demek birde calismaya baslayinca kazancimin ne kadar artacagini hesap edebiliyorum.Sadece sabirli olmanizi tavsiye ediyorum.
i.özkan

 

Hakkımızda

Biz 16 yıldır internetle haşir neşir olan, hazır site, hosting ve web tasarım işiyle uğraşan bir ekibiz, en iyi bildiğimiz iş web sitesi yapmak. Satış ortaklığı sitesi kurup para kazanmak isteyen fakat bu konuda nereden başlayacağını ve ne yapacağını bilmeyen çok sayıda müşterimizin bu yöndeki talepleri bizi harekete geçirdi. Yoğun bir araştırma ve çalışma sürecinin ardından müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek "Satış Ortaklığı Kazanç Paketi"ni hazırladık. Bu pakette satış ortaklığı işine başlamak isteyenler için gereken her şey düşünüldü. Satış ortaklığına özel olarak tasarladığımız web sitesi, eğitim seti, hosting, yazılımlar, satışa hazır ürünler ve yeni ürün güncelleme gibi bileşenlerin bulunduğu kazanç paketiyle satış ortaklığı işine başlayanlar diğer insanlara göre bir kaç adım önde başlıyor. Üstelik 80-90 liraya sadece satış ortaklığı ile ilgili kitapların satıldığı düşünüldüğünde fiyatı oldukça ekonomiktir. 

Bizi benzer ürünlerden farklı yapan nedir?

Biz aldığımız ücreti sadece kitap için değil, verdiğimiz ürün ve hizmetler ile emeğimizin karşılığı olarak talep ediyoruz. Başkaları parasını alır kitabınızı gönderir ve işi biter. Bizim esas işimiz siz ürünü satın aldıktan sonra başlıyor. Size tamamen amaca uygun ve kullanıma hazır bir siteyi kurarak gerekli tüm ayarlarını yapıyoruz, bir ay boyunca sitenize içerik eklemeye devam ediyoruz. Bununla da kalmayıp siteniz sunucumuzda kaldığı sürece yeni ürünleri ücretsiz olarak sitenize eklemeye devam ediyoruz. Biz elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz, bundan sonrası size kalmış.      

 Herkese hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

 

Burhan Cebeci
Web Developer
0.
532.591 64 96