Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret466908
SAYFALAR
YORUMLAR
Bu wealth programlarından birini almaya karar vermiş araştırıyor, inceliyor okuyordum aylar önce. Öyle kafa karıştırıcı reklmlar vardı ki sormayın. Hangisini alayım diye tereddüt içinde bilinçsizce çabalıyor, bir taraftan da Allah'a dua ediyordum. "Allah'ım hangisi en iyisi, hangisi işe yarar, hangisi beni hedefime götürür" Görüyorum ki Allah, hamdolsun dualarımı kabul etmiş size rastlamışım. E-kitabınızı almakla en doğru kararı vermişim. Allah razı olsun, işleriniz rast gelsin inşaAllah...
Doğan Tekinyer
 
Teşekkür ederim web sitem gerçekten güzel olmuş, sonraki adımlarla ilgileneceğim. Kolay gelsin.
Okan Aksoy

daha ilk günden gönderdiğim satış linkleri işe yaradı,kazanmaya başladım,ümit verici,sanırım pişman olmayacağız,herkese bol kazançlar,sistem gerçekten hem eğlenceli hem de para kazandırıyor,emeği geçenlere de şimdiden teşekkürler..
nazife abaylı

ben ilk günden kazanmaya başladım. Burhan beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim hepimiz için hayırlı eylesin..
e.üresin

mrb ben reseller book u 15 gün oldu alalı ilk 50 tl aldım hiç bişe yapmadan sadece ara sıra kontrol ediyorum çok güzel bişe zaten reseller bookun adı üstünde para iade garantili verdiyiniz parayı 2 ay bile sürmden alıyorsunuz bütün arkadaşlara tavsiyem sadece sabırlı olalım zaten otomatik çalışan bir sistem daha çok kazanmak isterseniz adwords kampanyası oluşturmanızı tavsiye ederim reklamınızda çok önemli bütün arkadaşrımın allah yardımcısı olsun hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin y.bulut

Çalışmaların karşılığı alınacak gibi görünüyor.Bugün hayırlısıyla ilk ödememizi aldık.Daha yüksek kazançlar ümidiyle tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.
d.gökalp

İslerimin yogunlugu dolayisi ile hicbir calisma yapmama ragmen bugun hesabima para gecmis.Sistemin otomatik islediginin kanitidir bu benim icin.Demek birde calismaya baslayinca kazancimin ne kadar artacagini hesap edebiliyorum.Sadece sabirli olmanizi tavsiye ediyorum.
i.özkan

 

Anasayfa

Geleceğin mesleği

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Sistemiyle

internet üzerinden giderek artan oranda para kazanmak ister misiniz?

Ek iş yapmak isteyenler...

Evde para kazanmak isteyenler...

Kendi işini kurmak isteyenler...

Ek gelire ihtiyacı olanlar...

Şahane bir ek iş fırsatı karşınızda duruyor.

 

Hazırladığımız Eğitim Setinin Rehberliğinde Satış Ortaklığına Özel Tasarladığımız Web Sitesi Üzerinde Günde 1-2 Saat İstikrarlı Bir Şekilde Çalışarak Zamanla En Az Bir Memur Maaşı Kadar Gelir Elde Edebilirsiniz.

 

 

Değerli arkadaşım,

Satış ortaklığı veya diğer adıyla affiliate marketing internetin yaygınlaşmasıyla birlikte ortaya çıkmış,Amerika ve bazı Avrupa üniversitelerde ders olarak okutulduğu çağımızın en önemli para kazanma yöntemlerinin başında gelmektedir. Doğru yöntemlerle yapıldığında başka hiç bir yöntemde olmadığı kadar kolay, orta ve uzun vadede hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok para kazandırma potansiyeline sahiptir. 

Ancak her işte olduğu gibi satış ortaklığında başarılı olmanın en birinci şartı bilgidir. Biz satış ortaklığı konularını en basit şekilde ve görsel unsurlarla destekleyerek bir ilkokul öğrencisinin bile anlayabileceği hale getirdik. Ayrıca işin zor kısmı sistemi kurmak. İşin o kısmını biz hallediyoruz. Size düşen sitenizi kurup şifresini gönderdiğimizde hemen çalışmaya başlamak. Eğitim setinde ne yapacağınız detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Şunu asla unutmayın: Başarı bilenlerin değil, bildikleri ile amel eden, çalışanların hakkıdır. Satış ortaklığında yeterli kazanç için sabırla, istikrarlı bir şekilde çalışmak şarttır. Bir memur günde 8 saat çalışıp ayda 1500-2000 lira kazanır. Satış ortaklığından bu parayı kazanabilmek için her gün 1-2 saat adam gibi çalışsanız yeterli olur.

Ama yazdığımız kitabı okuyarak teknikleri öğrenip çalışma yapmayacaksanız bu işe başlamanızı tavsiye etmiyorum. Kitaplar bilgi vermek içindir, ama bilmek yetmez, kuracağımız siteyi de kendi haline bırakırsanız hiç bir şey kazanamazsınız. Size para kazandıracak olan emeğiniz ve gayretinizdir, hakkınız budur. Biz 19 yıllık internet tecrübemize rağmen bazen günde 16 saati bulan çalışmalar yapıyoruz, insanların ihtiyacına cevap verecek yeni ve işlevsel web siteleri üretiyoruz ve hamdolsun kazanıyoruz. O nedenle çalışarak helal para kazanmanın yolunu öğretiyoruz. Kolay yoldan para kazanma peşinde olanlara öğretebileceğimiz bir şey yok, çünkü hiç çalışmadan kolay para kazanma diye bir şey yok veya biz bilmiyoruz, bilsek de bunlarla işimiz olmaz.  

Burhan CEBECİ

Web Developer

0.532.591 64 96 

 

Satış ortaklığı yönteminin diğer yöntemlerden üstünlükleri nelerdir? 

 Çok az bir sermaye ile yapılabildiği için her bütçeye uygundur. 100 liraya dükkan açmaya benzer. 
 Zamandan ve mekandan bağımsız olduğu için ek iş olarak da yapılabilir, diğer işlere mâni olmaz.
   
 Her kesimden insana uygundur, isteyen herkes yapabilir. Kişinin kamu veya özel sektörde olması fark etmez.  Tamamiyle devlet kontrolüne olan yasal bir yöntemdir, ve elde ettiğiniz gelir vergiye tabi olup kazandığınız gelirin %10'u kesilir.
   
 Herhangi bir sebeple fiziksel işlerde çalışamayanlar, evinde bilgisayar başında yapabilir.    İşin inceliklerini iyice öğrenip İyi bir strateji uygulayarak kısa zamanda gündelik hayatta asla olmayacak çok büyük gelir elde etme potansiyeli vardır.
   
 Risksiz bir kazanç yöntemidir, gerçek ticarette olduğu gibi iflas etme tehlikesi yoktur.   Satış yapmak için insanlarla muhatap olmak gerekmiyor. Bu yüzden utangaç olanlar için de bulunmaz bir nimettir.
   
 Patron kahrı çekemeyen ve bu yüzden sık sık iş değiştirenler için en güzel iş affiliate marketingdir.   Network sistemi olmadığı için üye toplama, takım oluşturma ve aylık belirli miktarda ürün alma veya seminerlere katılma derdi yok. 

 

Satış ortaklığından para kazanmak için ne gerekiyor? 

Satış ortaklığı yönteminin pek çok avantajı olmasına karşın tatminkâr düzeyde para kazanabilmek için bazı gereklilikleri bulunmaktadır: 

En başta bilgi şarttır, ne yapacağını bilmeden asla kazanç olmaz, bu işin şansla talihle hiç ilgisi yoktur. Bilindiği gibi hiç bir başarı tesadüf değildir.
  Bilginin yanında ciddi olarak her gün 1-2 saati bu işe ayırarak web sitesi üzerinde çalışmak gerekiyor. Web siteniz sizin kazanç kapınızdır. 
   
 Affiliate marketing ile para kazanmak için en az bilgi ve çalışma kadar, hatta daha gerekli olan şey ise sabırdır.   Bu yöntemde kısa zamanda kazanmaya başlanıyor ama, iyi bir gelir elde edilmesi için bir süre aza kanaat edip çalışmaya devam etmek gerekiyor.

 

Reseller Book'la Satış ortaklığının avantajları?

2009 yılında yazdığımız Reseller Book internet kazançları konusunda Türkiyede ilk yazılan kitaplardan birisi. Geçen zaman içerisinde internette bir çok yenilikler ve gelişmeler oldu. Bu süre zarfında araştırma ve çalışmalarımıza devam ederek sistemimizi tamamen yeniledik. Bu işe yeni başlayan kişilerin ne yapıp ne yapamayacağını gözlemleyerek herkesin yapabileceği kadar basit ve mükemmele yakın diyebileceğimiz bir sistem geliştirdik. Reseller Book'la satış ortaklığının en büyük avantajı işin büyük kısmının tarafımızdan yapılması ve kullanıcının işi öğrenmekle zaman harcamayarak direkt çalışmaya başlamasıdır. Satış ortaklığı işine yeni başlayanların en büyük zorluğu bu işe uygun bir web sitesi yapmaktır. Çünkü satış ortaklığı web sitesi olmadan yapılamadığı için işe başlayanlar önce web sitesi yapmayı öğrenmek zorundalar. Profesyonel bir web sitesi yapmayı öğrenmek de insanın yıllarını alabilir. Oysa Reseller Book satın aldığınızda içerisinde gerekli içeriğin de bulunduğu profesyonel bir siteye de sahip olacaksınız.

  

Paketler

 

1-Eğitim Seti (5 kitap) 

1.Kitap: Reseller Book

Normalde 240 sayfadan oluşan kitap revize edildi ve görsel ögelerle donatılarak Powerpoint sunusu haline getirildi.  Kitap bu haliyle o kadar kolay ki, iddia ediyoruz bilgisayar kullanan herkes anlayabilir ve kolayca uygulayabilir. Kitapta hediye olarak hosting alanına kurduğumuz satış ortaklığı için özel tasarladığımız web sitesini adetâ para makinesi haline nasıl getirebileceğinizi tüm yönleriyle anlattık. Bunun yanısıra özellikle bir sitenin gelişmesi için gereken en önemli faktör olan içerik bulma ve yerleşim ile SEO ve üst düzey Adsense teknikleri konusu detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

 

 

2.Kitap: Domain Seçme Kriterleri

Web sitesi kurarken domain seçimi en önemli konuların başında gelir. Daha sonra değiştirmek mümkün olmadığı için daha işin başında kaliteli ve etkili bir domain seçilmelidir. Bir dükkan açtığınızı ve dükkanın ismini marka haline getireceğinizi düşünün, domain de böyle bir şey. Bu kitapta nasıl bir domain bulacağınız detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. 

 

3.Kitap : Google Adsense

Google adsense bir web sitesinde ürün satışının dışında para kazanmak için olması gereken bileşenlerden bir tanesi. Ancak doğru ve etkili bir şekilde yapılmazsa tatminkâr düzeyde para kazanılamaz. Bu kitapta boyutundan renk ayarlarına ve sayfada yerleşim düzenine kadar bir çok konu anlatılmakta, ayrıca bu ayarlamaları yaparken ihtiyacınız olan ücretsiz bir program da verilmektedir.

 

4.Kitap : Google Adwords

Google adwords e-ticaret yapmak veya firmalarını tanıtmak isteyenler için olmazsa olmaz bir araçtır. Ücretli olan Adwords reklamları sayesinde yeni kurulan bir sitenin bile bir anda arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını ve gerçek müşteri bulmasını sağlar. Bu kitapta Google Adwords teknikleri anlatılmakla birlikte satış ortaklığında adwords kullanmaya, yani paralı reklam vermeye ihtiyacınız olmayacak, biz bunu önermiyoruz. Ancak Google Adword'ün ücretsiz olan ve satış ortaklığında çok gerekli ve işinize yarayacak olan başka bir özelliğini öğreneceksiniz.

 

5.Kitap : Logo Yapım Teknikleri 

Bir web sitesinin başlık kısmında logo bulunması çok önemlidir. Logo bir web sitesinin popüleritesini ve kalitesini arttırır. Ancak bir logo yaptırmak yaklaşık 100 TL'dir. Bu kitapta bilgisayarımızda kullandığımız programların yardımıyla ekstra bir program gerekmeden basit metodlarla nasıl logo yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Biz alan adınıza uygun olarak sitenize bir logo yapıyoruz. Siz kitaptan işi öğrenerek daha iyi bir logo yapabilirsiniz. 

 

 

2-Hosting Paketi 

Kendi sunucumuzdan verdiğimiz 250 MB web alanı ve limitsiz trafiği olan bir hosting paketi  hediye ediyoruz. Size hediyemiz olan web sitesi yazılımı bu hosting alanına kurulacaktır. Reseller 01 hosting paketinin yıllık yenileme ücreti 25 TL'dir.  

 

 

 

 

 

 

3-Reseller Book Satış Ortaklığı Sitesi

İlk yıl hediye ettiğimiz hosting alanına satış ortaklığı (affiliate marketing) sistemi için özel olarak tasarladığımız tek kelimeyle mükemmel ve son derece fonksiyonel bir site kuruyoruz. Ayrıca acemi birinin asla yapamayacağı ama çok gerekli olan tüm ayarlarını da yapıyoruz. Sitenin tasarımı gelen ziyaretçilerin çok büyük bir bölümünü sizin referansınızla ürün sitesine yönlendirecek şekilde hazırlanmıştır. Böylece gerçekleşecek olan satışlardan yüksek oranda gelir elde etmeniz hedeflenmiştir. Gerçekten öngördüğümüz gibi şu anda site mükemmel şekilde çalışarak çok yüksek dönüşüm sağlıyor, bununla iftihar ediyoruz.

 

 

 

4-Ürün Yerleştirme 

Size para kazandıracak olan fiziksel ve dijital ürünlerin sitenize en uygun şekilde yerleştirilmesini biz yapıyoruz.  İnternette satış ortaklığı yapılabilecek binlerce ürün bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerin hepsi para kazandırmaz. Belirli kriterlere göre seçerek sitenize yerleştirip satışa hazır hale getirdiğimiz ürünlerin listesini sitemizin indirme bölümünden temin edebilirsiniz. Ürün listesi ayda bir güncellenecektir. 

  

Para Kazanma Mantığı ve RESELLER BOOK

 
Para bir takas aracıdır, para kazanmak için karşılığında diğer taraf için değerli olan bilgi, hizmet, emek, ürün vb. gibi bir şeyler vermek zorundayız. Bildiğiniz gibi buna alışveriş deniyor. Bu alışverişte kazançlı çıkmak ve pişman olmamak için işinize yarayan bir ürün veya hizmet almalı, yani iyi bir ticaret yapmalısınız. 
Reseller Book'u satın almanız sizin için çok kârlı bir ticaret olacaktır. Çünkü, 100 TL karşılığında sahip olacaklarınızın değeri verdiğinizden kat kat fazladır. Benzer ürünlerle kıyaslayın, bazıları aynı fiyata sadece kitap veriyorlar. Oysa biz, bir değil 5 kitap veriyoruz, piyasada bulamayacağınız özel bir site kuruyoruz ve tüm ayarlarını yapıyoruz, ürünleri içerisine ekliyoruz, hosting veriyoruz. İnternet kazançları işinizde Reseller Book sizin için iyi bir başlangıç ve en doğru rehber olacaktır. Ek iş arayışınızda ilk kez sitemize rastladıysanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü bir çok kişi sayısız yöntemler denemesine rağmen bir türlü doğru yöntemi bulamıyor ve çaresizce internetten para kazanma girişimine son veriyorlar. 
 
Ne zaman para kazanmaya başlarsınız?

Biz kalıcı olması ve giderek daha fazla kazandırması nedeniyle web sitesi üzerinden para kazanma yolunu tavsiye ediyoruz. Sitenizi teslim alır almaz içerisinde ürünler satışa hazır olduğu için aynı gün bile para kazanma şansınız var, ama bu ihtimal yok denecek kadar az. Çünkü bir site ilk kurulduğunda neredeyse hiç ziyaretçisi olmaz. Bir kaç gün içerisinde arama motorlarında indekslenmeye ve arama sonuçlarında çıkmaya başladıkça ziyaretçi gelmeye başlar ve zamanla sizin çalışmanıza da bağlı olarak sayı artar. Sayı arttıkça satış yapma ihtimaliniz artmış olur. Ürünün ve ziyaretçinin profiline göre bazen 100 ziyaretçiden biri satın alır ki, bu çok çok iyi bir orandır, bazen de 500 kişiden biri satın alır.  

 

Aşağıda ilginç bir kazanç belgesi görülüyor.

Satış ortaklığı(affiliate marketing) sistemine özel olarak tasarladığımız siteyi test ederek eksiklerini gidermek amacıyla 2-3 gün önce yayınladık. Daha test aşamasındayken satış olduğunu görünce de çok şaşırdık, doğrusu biz de beklemiyorduk. Çünkü daha toplam ziyaretçi sayısı 100'ü bile bulmamıştı. Yalnız bu sizi yanıltmasın her zaman böyle olmayabilir. Ama sitenin kazandırma kapasitesini göstermesi açısından bizi oldukça heyecanlandırdı.

 

  

 

 

Ne kadar para kazanırsınız?
Bunun için kesin bir rakam vermek mümkün değil, çünkü başlangıçta kazanılan para çok fazla olmaz, ama zamanla artar. Bununla birlikte günde 1-2 saatinizi çalışmaya ayırırsanız zaman içerisinde elde edeceğiniz kazanç tatminkâr düzeye ulaşacaktır. İnternet işinde limit olmadığından, günde 1-2 saat yerine 7-8 saat çalışırsanız bir kaç ay içerisinde oldukça yüksek meblağlara ulaşabilirsiniz. Çünkü size kuracağımız siteyi yüksek gelir getirecek bir yapıda tasarladık. Meselâ, üstteki tablodakine benzer  ayda 15 satışınız olsa 1500 TL civarında kazancınız olacaktır. Herşey sitenize girecek ziyaretçi, yani potansiyel müşteri sayısına bağlı. Orta ve uzun vadede sitenize binlerce içerik ekleneceğinden hergün sitenize onbinlerce ziyaretçi girecek ve size bugün tahmin bile edemeyeceğiniz rakamlarda kazanç sağlayacaktır. 

Siteniz olgunlaştıkça daha az zaman ayırmanız yeterli olacak ve siz uyurken, gezerken veya diğer işlerinizi yaparken bile para kazandıracak, banka hesabınıza düzenli olarak para gelecektir. 

Destek Sistemi
Değerli arkadaşım
 
Eğer internetten kazanç elde etme girişiminizde bizimle çalışmayı tercih ederseniz biz 16 yılı aşkın tecrübemizle her zaman size destek olacağız. Prensip olarak destek (ticket) sistemimizi kullanmanızı tercih etsek de, çok acil ihtiyaçlarınız için telefonumuz daima açık olacak.
Başka bir yerle çalışmayı düşünürseniz mağdur olmamanız için ürünü satın almadan önce kim olduğuna ve satış sonrası destek olup olmadığına dikkat edin. Bakın bir kardeşimiz bize gönderdiği emailde ne diyor, yanlışıyla doğrusuyla aynen kopyalıyorum:
"merhabalar acıkcası kafamda bir cok sorular var baska bır egıtım setı aldım hayal kırıklıgına ugrasdım.. Kımse yardımcı olmadı bana resellerbook ile ılgılı bilgi verebılırmısınız" )   
 
Gördüğünüz gibi başkaları sadece eğitim seti verip kullanıcıyı kaderine terk ediyor. Oysa biz "temiz bir vicdan kadar yumuşak yastık yoktur" atasözünü prensip edindik, kazandığımız parayı hak etmiş olmak en önemli şiarımızdır. O nedenle aldığımız parayı verdiğimiz hizmet ve ürünlerle fazlasıyla hakediyoruz. Yaptığımız işten eminiz ve sonuna kadar ürünümüzün arkasındayız. Satış ortaklığı çağımızın en popüler, en az sermaye ile en çok kazandıran işidir. Doğru yöntemlerle yapılırsa orta ve uzun vadede ciddi gelir getirebilecek potansiyele sahiptir. Geliştirdiğimiz kazanç paketi sayesinde satış ortaklığından para kazanmak herkesin yapabileceği kadar kolay bir hale geldi. 
 
Siz de çalışarak ve hak ederek para kazanmak istiyorsanız size Reseller Book Satış Ortaklığı Kazanç Paketini satın almanızı tavsiye ediyor ve üzerinize düşeni yapmak şartıyla kısa zamanda kazanmaya başlayarak her geçen ay daha fazla kazanarak orta ve uzun vadede tatminkâr düzeyde para kazanacağınızı garanti ediyoruz. Kazanacağınızı biliyoruz, çünkü satış ortaklığı sitesini kendimize de kurduk ve site ilk hafta içerisinde kazandırmaya başladı ve her geçen gün içerik ekledikçe ziyaretçi potansiyeli artmaya devam ediyor. Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
 
 
Burhan CEBECİ
Web Developer 
0.532.591 64 96 
 

Reseller Book'u şimdi alın, kazanmaya başlayın.

 

 Ödemelerinizi aracı firmamız üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası ile özel olarak şifrelenmekte ve doğrudan bankaya iletilmektedir.
 Ödemenizi kredi kartıyla yaptıysanız sistem sizi otomatik olarak download sayfasına yönlendirecektir. Ürünü banka havalesi ile satın aldıysanız ödeme bilgisi bize ulaştıktan sonra üyeliğiniz onaylanacak ve şifre e-posta adresinize gönderilecektir.
 Kredi kartına 12 ay taksit yapılmaktadır.
Fiyatı:
Yalnızca 100 TL 
Kredi kartı veya havale ile satın almak için tıklayın
 
 
 
 
E-Posta:
 
 
Telefon:
0.532.591 64 96
Copyright©2009-2013 Reseller Book. Tüm hakları saklıdır. Site içeriği izinsiz Kopyalanamaz.